Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    ewa princess ♥

    ewa ♥
    ewa ♥
    her majesty the queen
    her majesty the queen


    Število prispevkov : 136
    Age : 28
    Kraj : sweden
    Registration date : 24/10/2008

    ewa princess ♥ Empty ewa princess ♥

    Objavlja  ewa ♥ Pon Okt 27, 2008 2:21 am

    eva. princeska, ki obožuje diamante; bleščice; računalnike; knjige; modo in tehnologijo. trmasta, čemerna in perfekcionistična princeska z mašnjico na glavi. obožujem modo in velika elegantna mesta - london, stockholm, pariz. švedščina, francoščina, angleščina. <3 moje smaragdno zelene oči se svetijo pod črnimi dior očali, popolnoma ravni blond lasje so pobarvani na rjavo, nenormalno bledo kožo prekriva tanka plast pudra. rada imam knjige in sivo modro barvo. sivo modra je kot oblačno nebo in oblačno nebo je lepo. sploh ko iz njega zagrmi in se prikaže kontrastna rumena strela, iz oblakov pa se usujejo debele dežne kaplje. ali sneg. ♥ ljubim nevihte, dež, sneg in mraz. // ne maram sonca. >< želim si študirati v londonu. pravo. ko bom odrasla, bom odvetnica. kot mami. ali zdravnica. kot oči.^^ nikoli nisem preveč optimistična. večino časa sem čemerna in pesimistična. ne maram majhnih mest, podeželja, nepospravljenih sob in hiš. obsedena sem z redom. obožujem, če sem lahko glavna in me vsi upoštevajo.^^ sem predsednica razreda, čeprav najbrž nisem najboljši vzor za mlajše. ljudje ob meni ponavadi izgubijo vse živce, sploh, če želijo ustreči mojim željam. sošolka je izjavila: "ah, kje so časi, ko je eva prišla v šolo v navadnih kavbojkah." žal mi je, princeske ne hodijo naokrog v kavbojkah.^^

    poslušam emo & screamo. /a vain attempt, mozart season, hawthorne heights./ i am so in love. <3. igram klavir. šesto leto nauka o glasbi & klavirja v glasbeni šoli. i guess that`s all.^^ oh by the way. you can add me on netlog. >> emocandy

      Danes je Čet Maj 09, 2024 10:42 am